Informace o těchto stránkách

(http://milos.chytrak.cz)

Jedná se o neoficiální stránky Miloše Zemana (tzn. že s nimi Miloš Zeman nemá nic společného). Miloš o existenci stránek ví, ale nenavštěvuje je.

Pokud máte jakékoliv přání, dotazy a připomínky k těmto stránkám, napište mi na adresu . Budu vám též vděčen za jakékoliv náměty na zlepšení obsahu či uspořádání stránek.

Stránky byly založeny počátkem ledna 2002 za účelem shrnutí informací o Miloši Zemanovi, jelikož nemá vlastní oficiální stránky a informace o jeho osobě jsou po internetu velmi roztříštěné.

Věřím, že Vás informace na těchto stránkách zaujmou, zejména pak Zemanovy bonmoty nebo interpelace v parlamentu plné dalších skvostných myšlenek našeho expremiéra :-))

Někteří si myslí, že autorem je Miroslav Šlouf, Jana Volfová nebo dokonce nějaká stará garda. To je ale naprosto nesmyslný výmysl psychologů (takových nereálně uvažujících impotentů), politilogů (té sbírky politických ojetin) a zejména novinářů - toho prolhaného póvlu!

Články tohoto póvlu o těchto stránkách si můžete přečíst tady. Možná Vám budu vyprávět i o tom, jak se komentátor (Rudého) Práva pokoušel odkrýt totožnost autora stránek. Pak doufám uvěříte názoru Miloše Zemana, že novináři jsou pitomci, hnůj a fekálie.

na předchozí stránku úvodní stránkapsaný životopisnovinkyPřátelé Miloše Zemanaživotopis v datechfotografievýroky a bonmotyknihyprojevy, články a rozhovoryústní interpelaceprezidentské volbyřekli o MilošoviZeman v roce 1989Zemanovy domydiskusní fórumvaše názoryodkazy na úvodní stránku
© 2002 - 2016 zemanolog     (email: zemanolog zavináč centrum tečka cz)