Vaše názory na Zemana

Vzkazy pro Zemana od návštěvníků stránek a jejich názory na Miloše, jím nenáviděné novináře i tyto stránky

Vážení čtenáři, na těchto stránkách zveřejňuji Vaše ohlasy týkající se Miloše Zemana (ale i novinářů, nového prezidenta ap.), které mi zasíláte na adresu nazory@milos.chytrak.cz. Další názory najdete v diskusním fóru.

"miloši fandime vam vemte stranu do ruky.pryč se špidlou,grossem a zaoralkem."

"Miloš Zeman vyjadřuje ve svých výrocích o českých medializátorech plnou pravdu. Novináři v Česku vymřeli, noviny se staly výnosným zbožím. Oni z diktátu svých nadřízených mediálních magnátů vypracovali z hrstky ničeho se neštítících lidí smečku vlků, ovládající stádo lidských ovcí. Media jako prostředek vzdělávání, informací, výchovy a osvěty přestaly existovat... Jestliže práce vedla k polidštění "opice", pak media jdou přesně za opačným cílem. Jen tak si lze namastit totiž kapsu."

"Vraťte se do své strany a udělejte všechno pro to,aby na vedoucí funkci nebyl zamračený Namrcouch. (nynější předseda vlády)."

"Domnívám se a věřím, že poslání Miloše Zemana v politice ještě neskončilo. Věřím a doufám v jeho návrat do politiky v podobě náhrady za Vladimíra Špidlu, který dokázal že se pro tuto práci nehodí! Je jasné, že jiný nástupce nepřipadá v ůvahu, nechceme-li v příštích parlamentních volbách vydět KONEC ČSSD."

"opravdu mě mrzí, že jste se nestal prezidentem."

"Vazeni, uvedomte si, cim byla CSSD pred prichodem Milose Zemana (zna jeste nekdo jmeno Horak?) Bez Zemana by dopadla asi jako ostatni ministranicky a pidistrany - omlouvam se za citaty :-) , ale na jejim pripade se da krasne ukazat, jak asi ma vypadat ostruvek pozitivni deviace (viz clanek Prognostika a prestavba, Technicky magazin 8/1989). Bohuzel o Milosi Zemanovi plati to, co kdosi kdosi napsal (nepravem) o byvalem prezidentovi, to jest, ze mel neomylne spatnou ruku pri volbe svych spolupracovniku. Po volbach jsem si pripadal, jako kdybych jel autem, zastavil sympatickemu stoparovi, a za nim se mi do auta vecpala parta pachnoucich hnusnych individui, kteri byli zatim schovani ve skarpe. Presne takto vypadali a jednaji lidi, kteri se Zemanovi vysplhali na zadech do vedoucich pozic ve state, a kdyz zjistili, ze ho uz nemohou pouzit jako zebrik, tak ho odkopli. CSSD je nyni stranou, ktera se stala pouhou soucasti byvale ctyrkoalice a ani zdaleka v ni nehraje vedouci ulohu. Je neodlisitelna od ostatnich stran a je odsouzena diky trapnemu handlovani svych sefu o koryta ve statni sprave k osudu, ktery jiz poznala rada podobnych stran - za 10 roku uz nikdo nebude verit, ze nekdy mohla byt ve vlade. Je mi jen lito zmarene prace Milose Zemana pri vytvareni silne moderni politicke strany a nasledne opetovnemu rozbehu ekonomiky. Kdyby tolik energie venoval vydelavani penez pro sve soukrome ucely, tak mohl travit zbytek zivota v Karibiku a objimat palmy. To, ze nekteri zastupci volicu CSSD dali prednost Klausovi pred Zemanem pri volbe prezidenta, je pouze smutnym dokladem toho, ze si CSSD opravdu jiny konec nezaslouzi, a snad to odradi i zbyle prisleple volice CSSD od jeji podpory v jakychkoliv pristich volbach."

"Velmi si ho vážím a považuji ho za velkého muže i státníka. Po volbě jsem měla samé pomstychtivé myšlenky vůči panu Špidlovi a spol. a proto mně překvapilo údajné prohlášení Miloše Zemana, že za svůj neúspěch může sám – to je gesto hodné jeho stylu, pokud je to pravda."

"Můj názor je jednoduchý: Zeman je vyčůraný kariérista, který mění názory podle toho, jak se mu to hodí. Důkazem budiž jeho postoj k sudetským Němcům nebo i sociální demokracii - obrat o 180 stupňů oproti počátku 90. let."

"Miloš Zeman opět píchl den před volbou prezidenta v rozhovoru s panem Kramerem v Právu do vlčí smečky. Medializátoři "práva" se ovšem cítí hejnem potrefených hus a tak ostošest kejhají. Citáty z rozhovoru stojí za to:"... ve společnosti není horšího zla, než je sebevědomý a závistivý hlupák.... Lidé bez názoru, kteří si myslí, že rozumí všemu, píší o všem a neznají nic, inspirovat nemohou. Oni nevědí, že nic nevědí a domnívají se, že vědí všechno. ...Jenom blbci o sobě nepochybují." Dodávám, že jen blbci a karierní hlupáci tyto výroky nemohou vystát. Ač jim nerozumí, přece jenom cítí, že jsou útokem na jejich ambiciózní blbost. Jsou to Barnsové z mash v uniformě medializátorů."

"Tak si páni poslanci a senátoři zahráli s chutí při volbě prezidenta hru "Nejsilnější, máte padáka". Tato hra se vydařila zejména soc. dem. reprezentaci, která masově hlasovala proti svému kandidátovi!!!. Soc. dem tak zprovodila ze světa svoji levicovost, sociální stát a občanskou společnost a přesunula se do tábora bezbřehého liberalismu a vydatně přispívá ke staronovému Drang nach Osten. Faktickým vítězem prezidentských voleb se stala KSČM, která také zůstala jedinou autentickou levicí na naší scéně. Kdyby byly nyní volby do parlamentu, kdo ví, zda by soc. dem získala potřebných 5 %. Tyto volby také obnažily hluboký neduh soc. dem vůdců, které karierismus naučil zručnému převlékání kabátů. S takovým "potenciálem" to může soc. dem. dotáhnout akorát tam, kde skončila v r. 1989 ze stejných příčin neblahá KSČ. Národe český, kéž se rozum k tobě opět navrátí!"

"Byl jsem šiřitelem kopií článku Miloše Zemana v Techickém magazínu č.7 nebo 8. z r 1988 /tuším max 1989/, ale bohužel jsem žádný výtisk nenašel. V té době pracoval M.Zeman v Ústavu ekonomiky práce Ministerstva zemědělství a můj kamarád ..., tehdejší ředitel ústavu ho měl za povinnost na pokyn M.Jakeše vyhodit. Tenkrát to bylo opravdové hrdinství, něco takového napsat. Pánové Klaus, Špidla a ostatní byli zalezlí zbaběle v norách a vystrčili růžky, když už byla revoluce vyhraná."

"Musím se přiznat, že jsem reagoval tak jako dnes prvně a dokonce jsem napsal dopis panu Špidlovi, kde jsem ho nazval politickým eunuchem či politickým kulisákem, kterého vystrkal do vysoké politiky M.Zeman a tak se mu odvděčil. Citoval jsem mu taky jeden výrok známé osobnosti, který vyšel cca před 35 lety v knize "Inspiromat", a to: "Každá svině najde svého řezníka". Závěrem bych chtěl vyjádřit názor, že ač mě některé výroky a nediplomatičnost M.Zemanan rozčilovaly, přesto ho uznávám jako velmi chytrého člověka s úžasnou fotografickou pamětí, který byl na rozdíl od Špidly osobností."

"Sobotní LN na straně 3 v článku "Zemanova kandidatura rozdělila Nové Veselí" (obec objímaných stromů, pozn. předkladatele) uvádí moudrá slova štamgasta restaurace U raka: "Je to dobře, že propadnul. Jsme rádi, že to tak dopadlo. A navíc neotáčí rundu. Když já ji otočím, tak on ne," shrnul za všechny výtky Antonín Vávra. (tolik Markéta Kutilová pro LN z Nového Veselí)
Myslím, že každý piják kořalek by měl ctít zákony rundy. Pokud rundového panáka vypije, je povinen rundu otočit. Vypít rundového panáka a rundu neotočit, je jedním z nejhorších hospodských prohřešků. Trest je jediný, okamžitý vyhazov od stolu. Člověk, který pozře a rundu neotočí, nesmí být prezidentem ČR. Ovšem dodávám, že LN jsou příliš stručné. Pokud nepozřel, samozřejmě nemusí rundu otočit. Pan Antonín Vávra by měl být k věci podrobněji vyslechnut, záležitost je velice závažná."

"Jsem znechucená, jaký je Špidla křivák, co provedli Zemanovi v ČSSD. On který vlastně budoval sociální demokracii od počátku a nakonec není ve hře. Chvíli mi trvalo, než jsem si na jeho komické vystupování zvykla, ale zjišťuji, že je pro mne o to více lidštější a je to skutečně vzdělaný člověk. Pokud vidím Klause nebo Langra, zvedá se mi žaludek. Langra jsem ještě mohla, ale co předváděl v předvolebních utkáních byla síla. Stále jen něco předhazoval Grossovi, jako by neuměl nic jiného...Pro mne je Zeman dobrý kandidát, když tam mohl být dramatik Havel, tak proč ne Zeman? Pokud bude v ČSSD takový rozkol, budu asi volit už jen komunisty..."

"To, že se mu volba nezdařila neznamená, že se to nepodaří příště !!!"

"Miloš Zeman je dobrý politik a je mi ho líto, jak se k němu jeho straničtí kolegové z ČSSD při prezidentských volbách zachovali."

"úporně jsem sledoval volbu prezidenta CR.Držel jsem Vám pěsti.Bohužel ČSSD pod vedením Vašich žáků Špidly a Grose je v současnosti nevyzpytatelná.Sledoval jse´m i pana Zaorálka -jeho rádoby ambiciosní výstup v "kotli"-nedalo se to poslouchat.Jeho projev byl samolibý a o ničem. Přeji Vám lepší dny než byl ten dnešní."

"Mám ho velmi rád ,protože,je normální Člověk a dělá pro Člověky ,ne dělá kvůli mzdám jako Pán Klaus.Předpověděl jsem že,bude vyhrát nad Klausem v druhém volbě.Pozdravujite mi Ho,a přejui Mu hodně stěstí a mnoho ůspěchů.Rok 2004 je špatný pro pána Zemana i pro jeho manželku.Řekněte jim aby davali pozor na cestu a na řečí."

"Moje dcera Miloše "žere" a miluje. Napsala mu i dopis a on (tedy asi jeho kancelář) ji odpověděla a děkovala za podporu. Já mám před ním respekt, jelikož je inteligentní, chytrý a je výborný rétór, který dovede říci několika větami podstatu myšlenky. Jeho vyjadřování je na špičkové úrovni. Mám také vysokoškolské vzdělání, mám tituly, ale sebekriticky si přiznávám, že mu nesahám ani po paty. Je s ním také sranda. Ti, co ho nemají rádi patří k závistlivcům a dobře vědí, že na něj nemají a tak ho kritizují. V jakémkoliv slovním duelu musí (věřím tomu) své soupeře převálcovat argumenty a propracovaným zdůvodněním. Pokud by byl prezidentem, získá na tom naše republika mnoho. Ti, co se mi třeba nyní smějí, jsou malí..."

"Doufám, že budete zvolen. Ze srdce Vám to přeji. Tahle země potřebuje chytré lidi, ne chytráky. Pro mne jste člověk nad věcí a člověk, který dovede pojmenovat perfektním způsobem vše kolem nás. Budete po dlouhých letech jeden z nejlepších prezidentů. V to já věřím a vím, že tento národ tzv. "nevěřících Tomášů" to pozná snad sám."

"Ačkoliv nemám Zemana vůbec rád, lituji,že jeho výroky o novinářích nejsou výroky mými."

"... s výroky M. Zemana souhlasím. Sleduji ho dlouhá léta včetně jeho výroků a humoru. Odsuzuji Špidlu, že se chová tak zbaběle."

"O novinářích si v podstatě myslím něco podobného co Miloš Zeman - viz takový Mitrofanov. Když si totiž přečtu nadpis některého článku v Právu, tak vsadím 1 : 1 000 000 , že to psal ON - Mitrofanov.Je to vždy proti Milošovi Zemanovi a dalších , kteří mají podobný pohled na svět.Vždy si říkám - kde jsi byl Mitrofanove , když v Technickém týdeníku / tuším v roce 1988 / vyšel článek od Miloše Zemana ? Tento časopis tenkrát putoval z ruky do ruky , protože jsme všichni chtěli věřit že se už konečně takto může psát.!!! Toho se novinář Mitrofanov určitě nedočká. Další vzorový novinář - redaktor - ka je anální speloložka p.Bobošíková.Před tou Klaus může říci jakoukoliv pitomost / viz v nedělní Sedmička , kde LHAL jen se prášilo / tak ta mu přikývne! Pak se diví novináři že někdo je nazve pravým jménem. Nejzajímavější je však to,že většina novinářů ráda využívá názor že existuje dobrý a špatný lékař , dobrý a špatný učitel , dobrý a špatný manažér - pouze pro novináře to neplatí !!! Ti jsou jenom DOBŘÍ !!! Nebo snad někdo již slyšel že by toto rozlišení již některý novinář připustil ?"

"Vážený pane expředsedo, ... přeji ... úspěch ve volbě PRESIDENTA. V této funkci si nedovedu představit jiného z možných kandidátů."

"Mám Vás velmi rád. Kdy byste byl presidentem Č.R .Tak to znamená velmi štastný pro Českého národa.V boji na presidenské křeslo nebudete mít jednoduché ale budete vyhrát. Přeji Vám do nového roku i do nové funkce mnoho zdravý a hodně ůspěchů."

"...i já podporuji Miloše Zemana na preziventa. Je vtipný, chytrý, nebojí se a hlavně nemá rád pisálky. bohužel Špidla se ukázal jako křivák a zatímco VK je v ODS aspoň čestným předsedou, ČSSD z velké části plive na člověka, který ji udělal a to hlavně ti , kteří se díky němu drží u koryta. Dofám , že rozumní lidé v ČSSD budou prosazovat Zemana za každou cenu."

"Vážení, jsem '' klausovec '' , ale v případě, že Klaus nebude mít šanci, podporujme Zemana."

"Soudným občanům nevadí, že Miloš Zeman dává na hrubé pytle hrubé záplaty, že nazývá dění a věci pravým jménem, že nacisty nazývá nacisty, teroristy teroristy a pátou kolonu pátou kolonou - a to poslední se týká také našich soudobých medializátorů (říkají si "novináři"). Naopak občané to vnímají jako Zemanovu občanskou statečnost, která dává naději, že by nás mohl Zeman jako prezident povznést z banánové postavení do mírné suverenity v mezích zákonů globalizátorů. Čím více vyje smečka vlků proti Zemanovi, tím více si musí klást občan otázku, co nekalého vlci nejen Zemanovi provedli, ale zejména co nekalého chystají pro české ovečky a čemu by mohl Zeman bránit. Na druhou stranu se však říká, že každý národ má takové vůdce, jaké si zaslouží. A má náš národ ještě šanci najít v sobě takovou kvalitu, pro kterou by se měl Zeman obětovat? Nestačí nám jen zase nějaký šašek?"

"Když pominu svoje osobni antipatie k panu zemanovi a jeho diletantskym a fekalnim pojevum takl mne jen udivuje, ze ptoti autorovi teto strane jeste nepodal trestni oznameni. Jsou totiz tak ubohe,ze kazdy kdo na ne vstoupi si musi myslet, ze pan Zeman neni ani schopny najit si schopneho webmastra."

"Měl jsem tu možnost se s "Ďedkem s klestím" během posledních let několikrát setkat a mohu Vám říct, že ani Velký Pan Profesor mu nesahá po kotníky. Nenechte se otrávit.Vaše webová stránka má šmrnc a v dnešní rozhárané době pobaví !"

"Tuto stránku snad mohlo vymyslet jen trio Volfová,Jičínský a Lachnit,jinak nevěřím žádnému Jirkovi."

"...jsem toho názoru, že nelze házet všechny do jednoho pytle jen proto, že se někomu psaní některých nelíbí. A tak tedy v tomto případě M.Z. ulítl. Jistě má pravdu, že někteří jsou jistě špatní a napíší pěkné voloviny. On M.Z. taky vše neudělá na jedničku. Nebo ano ? Pane, investigativní novinařina je řehole, žádná velká sranda. Mně se M.Z. dlouho líbil, ale pak udělal několik řádných kopanců a jesti si i Vy myslíte (na rozdíl od Špidly), že by Šloufova parta patřila na Hrad, tak si to myslete dál, ale neokřikujte jiné, kterým se to nelíbí a na jednotlivé výlupky z té party nám lidem z ulice něco sdělí. Nejste tak trochu, pardon, spíše více, moc zamilován do Miloše ? Zkuste si sundat růžové brýle. Nebudu Vám to rozmlouvat, ale jako by na mne dýchla paní Benešová z ODS. Já totiž Klause neměl nikdy v oblibě, stejně jako každého postkomunistu, neboť oni se na našem národě nepěkně podepisují. Jinak jsou Vaše stránky docela zajímavé. Šloufovi se ale asi líbí víc, nebo se mýlím ? ČSSD bez komunistů by mi byla velmi sympatická."

na předchozí stránku úvodní stránkapsaný životopisnovinkyPřátelé Miloše Zemanaživotopis v datechfotografievýroky a bonmotyknihyprojevy, články a rozhovoryústní interpelaceprezidentské volbyřekli o MilošoviZeman v roce 1989Zemanovy domydiskusní fórumvaše názoryodkazy na úvodní stránku
© 2002 - 2016 zemanolog     (email: zemanolog zavináč centrum tečka cz)